.

.

Деко ТВ рамки - црна паметна рамка компатибилна само со ТВ Samsung The Frame

Деко ТВ рамки - црна паметна рамка компатибилна само со ТВ Samsung The Frame

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Важна белешка : Линијата Deco TV Frames е направена исклучиво за Samsung The Frame TV и не е компатибилна со други модели на ТВ Телевизијата не треба да го одвлекува вниманието кога ќе можат да ги подобрат, да бидат лични или што сакате. Над десетина стилови на рамки кои се омажат за нашите ТВ рамки со премиум рамка и супер тенок ТВ Samsung Frame. Претворете ја секоја големина Samsung The TV Frame во вистинско ремек -дело. Деко ТВ рамки по рамка Мојата телевизија Додадете уметничка галерија во стил на квалитет за подобрување на секоја просторија. Секоја рамка пристигнува како 4 парчиња кои магнетски се собираат и кукаат на вашата телевизија Samsung The Frame за совршено да се усогласат со работ на ТВ -екранот. Секоја Деко ТВ рамка може лесно да се инсталира од кој било потрошувач без техничко знаење за помалку од 2 минути. *Кога додавате рамка за деко на вашата телевизија Samsung Frame, можеби ќе треба малку да ги прилагодите поставките за осветленост и/или поставките на сензорот за движење. Црна рамка за Samsung The Frame TV. Оваа премиум Black TV рамка е направена за совршено фитсија со големина Samsung Frame TV. Рамката се испорачува директно до вас во четири лесни за составување парчиња и може да биде купена заедно и целосно прикачена на вашата телевизија Samsung за помалку од 2 минути. Уживајте во завршен изглед на вашата телевизија За да одговара на декор на вашата соба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат