.

.

3-пакет на Core Mini-RF Premium Филтри за замена со висока ефикасност, компатибилни со прочистувачот на мини воздухот во Levoit, 3-во-1 H13 Вистинска замена на филтерот за ХЕПА, осн?

3-пакет на Core Mini-RF Premium Филтри за замена со висока ефикасност, компатибилни со прочистувачот на мини воздухот во Levoit, 3-во-1 H13 Вистинска

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

【Целосно компатибилен со Core Mini】 Премиумот Core Mini Filter Filter е специјално дизајниран за прочистувач на мини воздух за Levoit Споредено со Дел #Коре мини-RF. *Белешка : Ова не е производ на Levoit OEM. Секоја употреба на името на брендот или ознаката на моделот за овој производ е направена единствено заради демонстрирање на компатибилност. Слободно можете да не прашате дали имате какви било прашања, безусловно ќе обезбедиме задоволувачка услуга по продажбата. 【3-во-1 Точен систем за филтрирање на ХЕПА】 Нашата замена на мини филтерот Levoit Core Mini е специјално дизајнирана во 3-во-1 вистински систем за филтрирање на HEPA, кој има посилен ефект на филтрација врз ултра-фино суспендиран под 0,1 UM. Пред-филтерот, личниот ХЕПА филтер и активираниот филтер за јаглерод работат заедно со честички во воздухот и несакани мириси во вашиот простор за живеење за подобрен квалитет на воздухот. 【Повисока ефикасност и подолг живот-филтерот за замена на Cabiclean Core Mini-RF е изработен од еко-пријателска неткаена ткаенина и активиран јаглерод, и двете усвојуваат напредна потрошувачка на пониска енергија и технологија за структура на пониска густина, потврдена од производителот, со низок отпорност на ветер, повисоко ефикасност и помал притисок за да се обезбеди максимална филтрација. И надградената електростатска технологија за филтрирање на електротето, која се користи во неткаена ткаенина обезбедува заштеда на енергија и подолг животен век. 【Вредни пакувања】 Пакетот вклучува 3 x 100% сосема нов филтер за замена на Core Mini. Замената на филтерот Cabiclean Core Mini-RF ги содржи сите потребни делови за да се заврши стандардната инсталација на вашиот Levoit Core Mini прочистувач на воздухот. Тоа е рентабилно и вистинскиот избор за вас. 【Купете со доверба-Cabiclean е посветена на обезбедување на сите клиенти висококвалитетни и економични филтри за прочистување на воздухот и да им помогне на клиентите да градат подобра околина за живеење. Ние нудиме гаранција од 90 дена или поврат за секој клиент, го цениме секој клиент, а нашиот тим по продажбата ќе му обезбеди на секој клиент задоволителна услуга. 【Целосно компатибилен со Core Mini】 Премиумот Core Mini Filter Filter е специјално дизајниран за прочистувач на мини воздух за Levoit. Споредено со Дел #Коре мини-RF. *Белешка : Ова не е производ на Levoit OEM. Секоја употреба на името на брендот или ознаката на моделот за овој производ е направена единствено заради демонстрирање на компатибилност. Слободно можете да не прашате дали имате какви било прашања, безусловно ќе обезбедиме задоволувачка услуга по продажбата. 【3-во-1 Точен систем за филтрирање на ХЕПА】 Нашата замена на мини филтерот Levoit Core Mini е специјално дизајнирана во 3-во-1 вистински систем за филтрирање на HEPA, кој има посилен ефект на филтрација врз ултра-фино суспендиран под 0,1 UM. Пред-филтерот, личниот ХЕПА филтер и активираниот филтер за јаглерод работат заедно со честички во воздухот и несакани мириси во вашиот простор за живеење за подобрен квалитет на воздухот. 【Повисока ефикасност и подолг живот-филтерот за замена на Cabiclean Core Mini-RF е изработен од еко-пријателска неткаена ткаенина и активиран јаглерод, и двете усвојуваат напредна потрошувачка на пониска енергија и технологија за структура на пониска густина, потврдена од производителот, со низок отпорност на ветер, повисоко ефикасност и помал притисок за да се обезбеди максимална филтрација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат