.

.

Longhorn Bullhead Leatherette Patch 6 панел со низок профил на камиони за камиони - за мажи и жени

Longhorn Bullhead Leatherette Patch 6 панел со низок профил на камиони за камиони - за мажи и жени

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

65% полиестер, 35% памук Направени во САД и увезени. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Сребрена Лонгхорн Булхед на сина кожа лепенка 6 панел со низок профил мрежа назад камионџија памук мешавина од капачиња со капа за мажи и жени. Уметничка работа во САД : Увезени високо квалитетни капачиња за мажи и жени со графички дизајн ласерски врежани во САД. Затворање на пластично прицврстување. Големина : OSFM - возрасен (58 см/22,8 "). Предниот : 65% полиестер 35% памук назад : 100% полиестерска мрежа. Фирмата предна панел. ** Предупредување ** Нема да можеме да обезбедиме соодветен или точен клиент Поддршка за вакви набавки. Предметите што ги купувате надвор од Izzyzx може да бидат различни од нивниот оригинален на начини како што се стил, вклопување, материјал, боја и/или квалитет. Сребрена Лонгхорн Булхед на сина кожа лепенка 6 панел со низок профил на камиони за камиони со низок профил Мешави капачиња со капачиња за мажи и жени. Уметничко дело во САД : Увезени високо квалитетни капачиња за мажи и жени со графички дизајн ласерски врежани во САД. Leatherette нуди изглед и чувство на оригинална кожа. Овој богато текстуриран, синтетички материјал е вода е вода е вода Отпорна, лесна за чиста и издржлива доволно за строгостите на дневната употреба. Висококвалитетната изработка на секое парче од кожа е сигурен дека ќе го импресионира секој примател со својата елегантна индивидуалност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат