.

.

3drose Јута, Гранд скалила Ескаланте, Парија Бадлендс, Чинл. - шишиња со вода

3drose Јута, Гранд скалила Ескаланте, Парија Бадлендс, Чинл. - шишиња со вода

DEN 263.20
Залиха
Достапно за нарачка

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz. 2 пресврт на капачиња - 1 лесен проток на пиење и 1 стандардна капа. Вклучен е и клип за карабинер. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Јута, Гранд скалила Ескаланте, Парија Бадлендс, шише со вода за формирање на чин е еколошки начин да го носите омилениот пијалок на училиште, работа или каде и да одите. Ова шише со вода од не'рѓосувачки челик од 21oz се одликува со прелистувач со отстранлива слама. Слика со висок сјај, отпечатена директно на бела сјајна надворешна површина. Слика од обете страни. Бојата нема да работи или избледи со употреба. Препорачано миење на рацете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат