.

.

Лаконски Лдц12-230бк Лаптоп Покритие За Стап Дневници, Круг Патент, Црна

Лаконски Лдц12-230бк Лаптоп Покритие За Стап Дневници, Круг Патент, Црна

DEN 404.32
Залиха
Достапно за нарачка

Големина( W x H x d) : 7,1 x 3,1 инчи Материјал : Синтетичка кожа. Вклучува држач за пенкало. Торбичка за Носење За Вашиот Дневник За Стапчиња Фаќач за Еластично пенкало со мрежен џеб привлечно е во големина што не додава најголем дел на вашиот телефон. Материјалот е изработен од лесна и издржлива синтетичка кожа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат