.

.

Да4 целата Перница За Седиште За Веслачка Машина Е Добра Со Нелизгање, Силиконски Капак За Седиште За Гел За Ладење, Дизајн На Жлеб, Удобност При Прилагодено Вклопув

Да4 целата Перница За Седиште За Веслачка Машина Е Добра Со Нелизгање, Силиконски Капак За Седиште За Гел За Ладење, Дизајн На

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

МЕКОСТ, УДОБНОСТ И ДИШЕЊЕ : Да4 Целото Перниче за Седиште има оптимална дебелина од 1,5 инчи и обезбедува дополнителна корист Од Силиконски Гел за Ладење со дебелина од 7 мм со designономскиот дизајн на централниот жлеб за напредна свежина, мекост и удобност СУПЕР НЕЛИЗГАЧКИ И СОВРШЕНО БЕЗБЕДЕН : долната страна е изработена од Пвц Ткаенина што не се Лизга. Заедно со Прилагодливата Низа, го зголемува стисокот и цврсто ја прицврстува перницата на вашето седиште дури и за време на интензивни тренинзи и редови на долги растојанија. ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ И ЦВРСТА ЗАШТИТА : Прилагодливата Низа ви овозможува да го прилагодите производот без напор, што ја прави точната големина како седиште на секој лежечки велосипед за вежбање или машина за веслање за дома. Тоа ќе биде единственото седиште кое никогаш не се движи наоколу. ВКЛОПЕТЕ СЕ НА КОЈА БИЛО МАШИНА ЗА ВЕСЛАЊЕ ЗА ДОМА : Со Дебелина од 15,35" долг х 11,41" широк х 1,5", перницата на седиштето се вклопува на сите лежечки велосипеди и машини за веслање за домашна употреба. Подобрете ги вашите перформанси за веслање или веслање со него. ПРАВИЛНО УСОГЛАСУВАЊЕ НА 'рбетот : Инсталирањето На Целата Перница За Седишта На вашата опрема за обука ќе ја елиминира болката од тврдото седиште, ќе обезбеди значително подобрување на удобноста и поддршката, ќе ја олесни секоја вежба и ќе спречи повреди на' рбетот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат