.

.

D&засилувач; D PowerDrive D1248-8M-20 Двострани Тајмингот Појас, Гума,

D&засилувач; D PowerDrive D1248-8M-20 Двострани Тајмингот Појас, Гума,

DEN 785.92
Залиха
Достапно за нарачка

Спирално Намотаните Затегнувачки Кабли Се Специјално Дизајнирани, Извртени И Хемиски Поставени Заглавени Материјали Од Фиберглас Земја На Потекло : Кина. Точка Пакет Димензии : 12" L X 12" W X 1 " H. Точка Пакет Тежина : 0. Спирално Намотаните Затегнувачки Кабли Се Специјално Дизајнирани, Извртени И Хемиски Поставени Заглавени Материјали Од Фиберглас. Земја На Потекло : Кина. Точка Пакет Димензии : 12" L X 12" W X 1 " H. Точка Пакет Тежина : 0. Д1248-8М-20 Двостран Временски Ремен Оем Дел Број Д1248-8М-20 Појас Тип Д8М Двостран Тајминг Појас Технички Спецификации : (Инчи) (мм) Надворешен Обем 49.13 1248 Горна Ширина 0.79 20 Длабочина На Ременот 0.28 Материјал Неопренови Заб Профил Д8М.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат