.

.

Pk Power Car Dc Адаптер За Крег CMP741 CMP741a CMP741d Екран На Допир Андроид Таблет АВТОМАТСКО Возило RV Кампер Полесен Приклучок Кабел За Напојување КАБЕЛ ПОЛНАЧ PSU

Pk Power Car Dc Адаптер За Крег CMP741 CMP741a CMP741d Екран На Допир Андроид Таблет АВТОМАТСКО Возило RV Кампер Полесен Приклучок Кабел

DEN 1537.60
Залиха
Достапно за нарачка

Влез : 100-240В 50-60хз Производите На Pk-Power се ce / FCC / Ro HS сертифицирани, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ја надминат спецификацијата OEM. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). КОМПАТИБИЛНОСТ : погледнете ја целосната листа на компатибилни модели во Описот на Производот. Нашата Услуга По Продажба : нашата пријателска и сигурна услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Влез : 100-240В 50-60хз. Производите На Pk-Power се ce / FCC / Ro HS сертифицирани, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ја надминат спецификацијата OEM. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). КОМПАТИБИЛНОСТ : погледнете ја целосната листа на компатибилни модели во Описот на Производот. Нашата Услуга По Продажба : нашата пријателска и сигурна услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат