.

.

Аексит Темно Жолто сечење &засилувач; Мерни Уреди Зафат Конец Клип Кројач Предиво Пролет Ножици Ножици Бод Машина

Аексит Темно Жолто сечење &засилувач; Мерни Уреди Зафат Конец Клип Кројач Предиво Пролет Ножици Ножици Бод Машина

DEN 111.36
Залиха
Достапно за нарачка

Име На Производот : Предиво Пролет Ножици; Материјал : Метал Рачка Боја : Темно Жолта;Боја На Сечилото : Сребрен Тон. Должина на сечилото : 3,3 см / 1,2"; Големина : 11 х 2,5 х 1см / 4,3" х 0,9 " х 0,4 "(Л*В*Т). Содржина На Пакетот : 1 х Предиво Пролетни Ножици. Име На Производот : Предиво Пролет Ножици; Материјал : Метал. Рачка Боја : Темно Жолта;Боја На Сечилото : Сребрен Тон. Должина на сечилото : 3,3 см / 1,2"; Големина : 11 х 2,5 х 1см / 4,3" х 0,9 " х 0,4 "(Л*В*Т). Содржина На Пакетот : 1 х Предиво Пролетни Ножици. Овие ножици се направени во пролет, само притиснете ја рачката кога сакате да ја исечете конецот.Риболовната линија и конецот за шиење лесно може да се исечат за една минута.Тие се намали теми, тенок лист стоки, стринг, речиси секое нешто материјал кој нормално ќе се намали со scissors.It е добар додаток за кројач, занает, труп, кастрење итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат