.

.

Огледало Цртичка Камера 7 Инчен Екран На Допир Автомобил Камера Ретровизор Цртичка ДВР Камера Предна И Задна Двојна Леќа Ноќно Гледање Видео Рекордер Враќање Резе?

Огледало Цртичка Камера 7 Инчен Екран На Допир Автомобил Камера Ретровизор Цртичка ДВР Камера Предна И Задна Двојна Леќа Ноќно Гледање Видео Рекордер

DEN 1279.84
Залиха
Достапно за нарачка

7 инчен екран на допир (HD IPS) и поддршка до 128gb мемориска картичка : лесен интерфејс за брзо препознавање и интуитивно работењеЛесно гледање и ви обезбедува инстант докази за поддршка на побарувањата за осигурување.Камерата за автомобили поддржува мемориска картичка до 128 GB micro SD (TF). Двојна камера истовремено снимање и поддршка на камерата За заден Преглед : оваа камера за автомобил има две камери што овозможува истовремено снимање видеа од два различни агли. Сликата на екранот На Сликата ќе ви овозможи да имате јасен поглед од предната и задната камера.Кога автомобилот Во Рикверц, екранот автоматски ќе се префрли на приказот на сликата на задната камера со паркинг линија. Снимајте HD Видео : Предна камера : 1080 P;Задна камера : VGA. Објектив предна камера со широк Агол, снимете ја целата акција во кристално чисто видео. Видео и аудио автоматски се снимаат во бесконечна јамка и се зачувуваат во мемориска картичка. Снимајте сообраќајни инциденти, сценско патување, неочекувани моменти или какво било видео достојно за социјалните медиуми. Г-сензор : заклучување На Видео датотека кога ќе се открие судир или пад. Чувствителноста На Г-сензорот може да се постави на различни нивоа.Функција За Снимање јамка : оваа функција обезбедува континуирано снимање без да пропуштите секунда, снимајте автоматски за време на палењето на возилото, исклучете го автоматски со исклучено палење за да се ослободите од работата на рацете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат