.

.

играм. со зелени зеле Влажни &засилувач; Сува Торба | Продавници Влажни &засилувач; Суви Предмети Одделно | Употреба за пливање носат, Пелени, Долна Облека, Облека &за?

играм. со зелени зеле Влажни &засилувач; Сува Торба | Продавници Влажни &засилувач; Суви Предмети Одделно | Употреба за пливање

DEN 203.20
Залиха
Достапно за нарачка

Два водоотпорни џебови за посебно влажно и суво складирање—Чувајте ги влажните или извалканите костими за капење на бебето, пелени, панталони за обука, марамчиња итн далеку од чиста, сува облека, играчки и многу повеќе со водоотпорна бариера. Лесно затворање на патент - чувајте ги предметите во вашата влажна сува торба безбедно содржани и лесно достапни. Исцедете го вишокот вода пред пакување за најдобри резултати-Избегнувајте здружување на вода што може да истече од шевовите. Прицврстлив ремен за јамка за употреба без раце и валани, компактно складирање—Преклопете или превртете ја и прицврстете ја нашата влажна кеса за компактно складирање во торбата за пелени или користете ја лентата за јамка за да ја закачите на количка кога се користи. Практични етикети за имиња за персонализирање-Совршени За предучилишна возраст, часови по пливање или патување. Два водоотпорни џебови за посебно влажно и суво складирање—Чувајте ги влажните или извалканите костими за капење на бебето, пелени, панталони за обука, марамчиња итн. далеку од чиста, сува облека, играчки и многу повеќе со водоотпорна бариера. Лесно затворање на патент - чувајте ги предметите во вашата влажна сува торба безбедно содржани и лесно достапни. Исцедете го вишокот вода пред пакување за најдобри резултати-Избегнувајте здружување на вода што може да истече од шевовите. Прицврстлив ремен за јамка за употреба без раце и валани, компактно складирање—Преклопете или превртете ја и прицврстете ја нашата влажна кеса за компактно складирање во торбата за пелени или користете ја лентата за јамка за да ја закачите на количка кога се користи. Практични етикети за имиња за персонализирање-Совршени За предучилишна возраст, часови по пливање или патување. За забавни денови на плажа, базен или воден парк, чувајте влажни костими за капење и опрема содржани во нашата игра.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат