.

.

Корпа за перење со Рачки Водоотпорна Склопувачка Пречка За Перење За Канти За Складирање Детска Соба Организатор На Домот Раководител На Диви Елени со Рогови, 19, 3х1

Корпа за перење со Рачки Водоотпорна Склопувачка Пречка За Перење За Канти За Складирање Детска Соба Организатор На Домот Раководител На Диви

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Водоотпорен Материјал : оваа корпа за перење е изработена од 300д оксфордска ткаенина со пвц материјал, која има добра водоотпорна способност и не е лесно да се извалка Тежина : 1,48 фунти, лесен и лесен за носење кога патувате, слегувате долу. Голем Капацитет : пречката за облека се одликува со 19, 3х11, 8х15, 9 инчи, приближно 60Л.Нашата висока и голема корпа за складирање ги задоволува вашите дневни потреби за складирање, идеална за држење валкана облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), сарафани, детски играчки итн. Совршен како пречка за перење алишта, пречка за расадник, корпа за складирање играчки за деца, момчиња и девојчиња. Пренослив И Склоплив Дизајн : Нашата корпа за складирање има четири шипки за поддршка што се одвојуваат и стабилни држачи внатре за да ја одржат формата; двојниот дизајн против колапс обезбедува добар ефект на поддршка, не грижете се дали ќе се сруши. Рачка за јаже од коноп, издржлива и цврста, лесно носете ја пречката во просторијата за перење. Повеќенаменска : Оваа корпа за перење со голем капацитет може да се користи за многу намени, како што се складирање облека, пречка за бебиња, корпа за складирање играчки за деца, организатор на домови, складирање на производи за домашни миленици, пречка за расадници или корпа за складирање на сарафани, итн. Одлично за ставање во соба за перење, детска игротека, студентски дом, домашен агол, бања, спална соба, расадник. Домашен Декор : целата декоративна корпа за перење е отпечатена со уникатно печатење, а видови модели се достапни за унисекс возрасни, деца, тинејџери девојчиња и момчиња. Можете да изберете соодветна корпа за перење според стилот на украсување на домот. Одличен избор за подароци за семејството, пријателите и колегите. Водоотпорен Материјал : оваа корпа за перење е изработена од 300д оксфордска ткаенина со пвц материјал, која има добра водоотпорна способност и не е лесно да се извалка. Тежина : 1,48 фунти, лесен и лесен за носење кога патувате, слегувате долу. Голем Капацитет : пречката за облека се одликува со 19, 3х11, 8х15, 9 инчи, приближно 60Л.Нашата висока и голема корпа за складирање ги задоволува вашите дневни потреби за складирање, идеална за држење валкана облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), сарафани, детски играчки итн. Совршен како пречка за перење алишта, пречка за расадник, корпа за складирање играчки за деца, момчиња и девојчиња. Пренослив И Склоплив Дизајн : Нашата корпа за складирање има четири шипки за поддршка што се одвојуваат и стабилни држачи внатре за да ја одржат формата; двојниот дизајн против колапс обезбедува добар ефект на поддршка, не грижете се дали ќе се сруши. Рачка за јаже од коноп, издржлива и цврста, лесно носете ја пречката во просторијата за перење. Повеќенаменска : Оваа корпа за перење со голем капацитет може да се користи за многу намени, како што се складирање облека, пречка за бебиња, корпа за складирање играчки за деца, организатор на домови, складирање на производи за домашни миленици, пречка за расадници или корпа за складирање на сарафани, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат