.

.

Покритие Случај Деца Случај Компатибилен Со Huawei MatePad Pro 10,8 инчи, 360° Ротирачки Рачка Стојат Случај Три-во-едно Школка Отпорна На Кршење, Капка-Доказ, Рамо Ремен Зашти?

Покритие Случај Деца Случај Компатибилен Со Huawei MatePad Pro 10,8 инчи, 360° Ротирачки Рачка Стојат Случај Три-во-едно Школка

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Предниот капак безбедно го штити екранот од прашина и можни гребнатини капакот може да се користи како држач, нуди удобен агол на гледање. Дизајниран Компатибилен Со Huawei Mate Pad Pro 10,8 инчи, не е компатибилен со други уреди. Ве молиме проверете го бројот на моделот пред купувањето. Целосна заштита на телото, Напредна конструкција 3 во 1 со премиум ТПЦ и материјал за стп што апсорбира удари нуди сеопфатна заштита Компатибилен со вашиот таблет, дното е направено од силика гел од саќе, кој ефикасно апсорбира шок, се спротивставува на паѓање и обезбедува подобра дисипација на топлина во реално време. Заштита Компатибилна Со Вашиот Таблет од случајни капки, гребнатини, удари и прашина, помагајќи да Го одржите Вашиот Таблет убав како денот кога ќе го извадите од кутијата. Предниот капак безбедно го штити екранот од прашина и можни Гребнатини Случај Компатибилен Со Huawei Mate Pad Pro 10,8 инчен Отпорен На Удари Куќиште За Цело Тело,Куќиште Отпорно на Удари со [360 Ротирачки Држач/Рачка]повеќеаголен држач и 360° грамофон : вградена заграда и грамофон за таблети . Изберете совршен агол што сакате .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат