.

.

Среќна Тетратка/Планер Хибриди: Квадратни/Графички Страници, 1-Месечен Планер, 1-Годишен Тракер, Животна Карта, Сет од 3

Среќна Тетратка/Планер Хибриди: Квадратни/Графички Страници, 1-Месечен Планер, 1-Годишен Тракер, Животна Карта, Сет од 3

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

36-страница џеб лаптоп/планер хибрид КОНСТРУКЦИЈА : Ултра-тенка и ултра-лесна (6,25" х 8,5"), квалитетна хартија од 80гсм. УПОТРЕБА : Одговара на задниот џеб на среќниот Планер За Живот, исто така може да стои сам. ПРОСТОР ЗА ПИШУВАЊЕ : 34 квадратни (графички) страници. АЛАТКИ : 1-Месечен Календар Без Датум, 1-годишен Тракер Без Датум, Карта на Животот. Користете како тракер за градење навики или. Дневник за професионална достапност. Распоред на работилница. Сајнфелдс "Не го крши синџирот "(метод на пишување одговорност). Распоред на патување. Користете како планер за патување кога ви треба нешто за закажување активности и дневник, но не сакате да носите цел дневник и планер (бидејќи тежина!). За одредена краткорочна цел каде што треба да се најавите детали, како обука за маратон или внесување храна и калории. Следење на физичко или ментално здравје и посети на лекар. Блог пост / планер за активност на социјалните медиуми.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат