.

.

Укасте Женско Студио Суштински Кросовер Јога Хеланки Со Висок Струк-Голо Чувство 7/8 Должина Тренингот

Укасте Женско Студио Суштински Кросовер Јога Хеланки Со Висок Струк-Голо Чувство 7/8 Должина Тренингот

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

80% Најлон, 20% Спандекс Повлечете го затворањето. Почувствувајте : Мазно и путер меко, 4-насочно истегнување и второ чувство на кожата. Карактеристики : Без преден спој, меѓуножје, рамни шевови спречуваат триење. Одговара : V крст високи појас, 7/8 должина хеланки. Изведете : Дише И отстранува пот, отпорен на сквотирање и без плева. Најдобро за : Јога, салон, Пилатес, општа домашна вежба или секојдневно секојдневно носење. Путер мазна и лесна ткаенина прави да се чувствувате како да не носите ништо. 4-насочно истегнување и нежна компресија за слободно движење. Малото вајање на нозете одговара на толку слабеење и ласкање. Ниту еден преден спој и меѓуножје не додаваат поголема удобност. V крст високи појас нуди повеќе покриеност. 7/8 Должина Хеланки хитови над глуждот. Совршен за усогласување на вашите спортски врвови. Најдобро за јога, Пилатес и општа домашна вежба. Одлична опција за гал-на-оди. Чувствуваат & Карактеристики.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат