.

.

40мм Подвижен Мебел Вртлив Тркалце Црно,4 парчиња,Стп Тешки Вртливи Тркала Тркала,Двојно Топчесто Лежиште Со Завртки, Тркалца За Вртење На Количка, Тивки И Отпорни Н?

40мм Подвижен Мебел Вртлив Тркалце Црно,4 парчиња,Стп Тешки Вртливи Тркала Тркала,Двојно Топчесто Лежиште Со Завртки, Тркалца За Вртење

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : дијаметар на вртливиот рицинус = 15/3 инч; висина = 60/74/ 90/104см. Големина референтна слика (3 комбинации се опционални). 360°ротирачки вртливи тркалца : можете да ја промените насоката напред по желба,лесно и флексибилно да ја преместите опремата за мебел,заштедувајќи грижа и напор. Носивост : едно универзално оптоварување на тркалата 50-100 кг, сет од 4 (3 комбинирани опции за избор,за сопирачката). Тоа е најдобриот избор за замена на старите тркалца за мебел. Материјал : метална плоча за монтирање од 2,5 ММ со завртки, двојни топчести лежишта од челик. Полиуретански тркалца,задебелени метални држачи,отпорни на абење, тивки и безбедни. Подвижните тркалца може да се користат во домови, училишта, гаражи, продавници, колички и болници. инсталирање на Овие Тркалца на вашата опрема и гледајте колку лесно и без напор можете да маневрирате со вашиот мебел или опрема до посакуваната локација.Параметри на стоката : име На Производ : Вртливи Тркала Тркалаброј на пакувања : дијаметар на 4 тркала : 40мм/20мм/50*24мм/063*32мм/75*32ммммммтинг плоча : 60*43мм/70*51мм/94*62мм/94*62ммхол растојание : 45*31мм/52*35мм/72*43мм / 72*43ммширина На Тркалото : 20~32ммбежен капацитет : 50-100кг (единечен вртлив тркалце)ако имате какви било прашања кога користите, слободно контактирајте не преку порака.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат