.

.

Мултифункционална Кутија За Складирање Козметика Отпорна На Прашина, Кутија За Куќиште За Организатор На Накит За Козметика За Спална Соба Бања, Бела

Мултифункционална Кутија За Складирање Козметика Отпорна На Прашина, Кутија За Куќиште За Организатор На Накит За Козметика За Спална

DEN 1263.84
Залиха
Достапно за нарачка

Голем капацитет - Големина : 35*22*22см Можете да ги спакувате сите шишиња лосион, суштина, спреј, основа, итн. на горниот слој. Како што се сенка за очи, руменило, пудра за шминка, бронзер, хајлајтер итн. може да се стави во фиоката. Шминка дисплеј стојат со светлина. Материјал-Изработен од нетоксична абс пластика, материјалот го прави козметичкиот организатор потрајни од другите. И тој е извонреден при водоотпорни перформанси, исто така е отпорен на прашина, отпорен на влага, отпорен на абење. Мултифункционалната кутија за складирање шминка-складирањето На Партициите ја одржува вашата соба и работната површина уредни и заштедува простор. Ротирачки капак, не неуреден и отпорен на прашина, лесен за директно земање работи. Пренослив Случај За Организатор На Шминка - можете да го ставите во спална соба или бања. Бидејќи е со држач, можете лесно да го носите каде сакате. Без разлика каде ја ставате кутијата за складирање шминка, таа е најсветлиот и најневеројатниот украс во целиот простор. Направете ја вашата соба полна со мода и префинетост. Гаранција по Продажбата-нудиме квалитетна постпродажба. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Вашето задоволство е нашата потрага. Голем капацитет - Големина : 35*22*22см. Можете да ги спакувате сите шишиња лосион, суштина, спреј, основа, итн. на горниот слој. Како што се сенка за очи, руменило, пудра за шминка, бронзер, хајлајтер итн. може да се стави во фиоката. Шминка дисплеј стојат со светлина. Материјал-Изработен од нетоксична абс пластика, материјалот го прави козметичкиот организатор потрајни од другите. И тој е извонреден при водоотпорни перформанси, исто така е отпорен на прашина, отпорен на влага, отпорен на абење. Мултифункционалната кутија за складирање шминка-складирањето На Партициите ја одржува вашата соба и работната површина уредни и заштедува простор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат