.

.

Таблет. Јусаи.Јапонски Кутани опрема. ктн-к7-0516

Таблет. Јусаи.Јапонски Кутани опрема. ктн-к7-0516

DEN 510.40
Залиха
Достапно за нарачка

Надоместокот за испорака е вклучен Во Сад и МОЖЕ Од Јапонија Обично се потребни 7-14 дена за испорака. Големина : ширина11, 9см Х длабочина Х висина5, 8см, Капацитет кубика. Кутани опрема е стил На Јапонски керамички порцелан. Брод Од Јапонија. Мала чинија : W : 11.4 cm ALarge сад : W : 11.8 cm A, Мала чаша : W : 6.2 cm ALarge чаша : W : 7x H : 9cm хартија кутија. Бидејќи секоја ставка е рачно изработена, обликот и бојата се уникатни, не баш идентични со сликата на примерокот. Подароци за Денот На Мајката, Денот На Таткото, Роденден, славење. Надоместокот за испорака е вклучен Во Сад и МОЖЕ Од Јапонија. Обично се потребни 7-14 дена за испорака. Големина : ширина11, 9см Х длабочина Х висина5, 8см, Капацитет кубика. Кутани опрема е стил На Јапонски керамички порцелан. Брод Од Јапонија. Мала чинија : W : 11.4 cm ALarge сад : W : 11.8 cm A, Мала чаша : W : 6.2 cm ALarge чаша : W : 7x H : 9cm хартија кутија. Бидејќи секоја ставка е рачно изработена, обликот и бојата се уникатни, не баш идентични со сликата на примерокот. Подароци за Денот На Мајката, Денот На Таткото, Роденден, славење. Големина : Ширина11, 9см Длабочина См Висина5, 8см Капацитет,@ Таблет.Јапонски Кутани опрема., Кутани опрема е стил На Јапонски Керамички порцелан. Брод Од Јапонија. Мала чинија : W : 11.4 cm ALarge сад : W : 11.8 cm A, Мала чаша : W : 6.2 cmalarge чаша : W : 7x H : 9cm хартиена кутија, порцеланскиот стил е познат по повеќе бои, како што се зелена, блуз, жолти, виолетови и црвени,и смели дизајни што покриваат поголем дел од површината на секое парче. Предизвикувајќи од горење и другата причина, обликот и бојата се уникатни, не баш идентични со сликата на примерокот. Предметите се испраќаат 3-5 дена по потврдувањето на плаќањето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат