.

.

3м Т-ТАП Брз Спој 12-10 Мерач Жолта-100пк

3м Т-ТАП Брз Спој 12-10 Мерач Жолта-100пк

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

12-10 мерач, Жолта 3м Конектори За Стегање Без Лемење. 1-Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомобилски електрични терминали од професионално одделение. Ниската цена, висококвалитетните изолирани терминали без лемење се совршен избор за вашите проекти за електрични инсталации, вклучувајќи дома и автомобилска индустрија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат