.

.

3drose октомври Триесет И Еден И Смешен Скелет - 22oz Штајн Кригла

3drose октомври Триесет И Еден И Смешен Скелет - 22oz Штајн Кригла

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни. Висина : 6,5 инчи. Достапно во 22oz. Миење садови/микробранова печка не се препорачува, поради златни акценти. Октомври Триесет И Еден И Смешен Скелет Штајн Кригла е одличен начин да уживате во секој пијалок. Оваа керамичка штајн од 22 мл се одликува со голема цврста рачка, златна лента на работ и основата, заедно со украсно леење низ целата земја. Зошто да пиете од обична кригла кога прилагодената печатена кригла е толку поладна? Сликата е отпечатена од двете страни. Се препорачува миење раце, а не за употреба во микробранова печка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат