.

.

DVTEL Неонски Знак Led Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилен Панел Неонски Декоративни Светлина Хотел Ресторан Бар Кафуле

DVTEL Неонски Знак Led Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилен Панел Неонски Декоративни Светлина Хотел Ресторан Бар Кафуле

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан.Осветлете го вашиот живот во секое време, насекаде!. Да го направиме животот поинтересен. Исклучителните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии. ● Едноставна работа и удобна инсталација. Неонските светла не треба да бидат инсталирани со жици и се погодни за декорација на секое место. Можете да го закачите на ѕидот, на вратата или на масата. € Еко-пријателски и заштеда на енергија. Новата ТЕХНОЛОГИЈА НА ЛЕД цевки-неонските светла се направени од силиконски цевки и акрилна табла. Наместо традиционалните стаклени неонски светла, тој е посветол, побезбеден, еколошки, издржлив, заштедува енергија, нема бучава, нема топлина. Нема ризик од кршење на стаклото, тоа е добар подарок за вашето семејство и вашето бебе. ● Неонските светла се многу погодни за украсување домови, дневни соби, спални соби, гаражи, игротеки, витрини, ресторани, барови, продавници, канцеларии итн. Исто така, обезбедува романтична и убава атмосфера За Божиќ, Нова година, забави, родендени, свадби, банкети и други места за настани. ● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни. Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан.Осветлете го вашиот живот во секое време, насекаде!. Да го направиме животот поинтересен. Исклучителните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии. ● Едноставна работа и удобна инсталација. Неонските светла не треба да бидат инсталирани со жици и се погодни за декорација на секое место. Можете да го закачите на ѕидот, на вратата или на масата. € Еко-пријателски и заштеда на енергија. Новата ТЕХНОЛОГИЈА НА ЛЕД цевки-неонските светла се направени од силиконски цевки и акрилна табла.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат