.

.

Џ. Америка Граница Бушава Ладен Шерпа Полн-Поштенски 2XL Морнарица

Џ. Америка Граница Бушава Ладен Шерпа Полн-Поштенски 2XL Морнарица

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Затворање на патент. Миење Раце Само. Една игла зашиени во текот. Јака за самостојна ткаенина. Полн патент плакета. Врзување на манжетни. Нескриен најлонски патент со размавта на ветерот. Единствена игла зашиена низ Целата, стоечка јака од само ткаенина,целосен патент,Врзување на манжетни, Нескриен најлонски патент со размавта на ветерот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат