.

.

Aoonav 7 Инчен Android 12 Заден Ac Панел Климатски Екран За Tesla Модел 3 Модел Y 2019-2023 Автомобил Мултимедијален Плеер Задна Клима Седиште Apple Carplay Систем За Забава Дисплеј

Aoonav 7 Инчен Android 12 Заден Ac Панел Климатски Екран За Tesla Модел 3 Модел Y 2019-2023 Автомобил Мултимедијален Плеер

DEN 1091.20
Залиха
Достапно за нарачка

€®Компатибилност на моделот€70 Инчен заден патнички дисплеј дизајниран специјално за Tesla Модел 3/Y 2019-2023, компатибилен и со Системот Intel и AMD Car. Андроид 12 систем, 1024*600 ДПИ, СО 2 GB RAM МЕМОРИЈА + 32 GB ROM. Различни софтвери може да се преземат за да се исполнат барањата за забава на задните патници. Qustrand new Design ® Со оригинален дизајн на големина, совршено одговара на обликот на оригиналните отвори за задна климатизација, не само што обезбедува забава за задните патници, туку им овозможува и да контролираат различни аспекти на Тесла, како што се контрола на температурата/контрола на брзината на ветерот/контрола на јачината на звукот/контрола на греењето на задните седишта итн. €®Прилагодување На Климатизацијата Q Опремен Со прилагодување На температурата На климатизацијата, Овој Контролен Екран На Задното Седиште Tesla може да ја прилагоди температурата за да одговара на температурата на вашето тело во секое време според внатрешната температура на автомобилот. Не грижете се за прилагодувањето на температурата што влијае на безбедноста на предниот возач на патот. €®Греење И Прилагодување На седиштата ● Задниот Контролен Екран На Тесла има посебна функција за прилагодување на греењето на задните седишта, независна контрола од страна на патникот, едно копче за вклучување/исклучување, секое прилагодување на три нивоа на греење, можете да ја прилагодите вистинската брзина во секое време, намалувајќи ја непријатноста од студ и прегревање на долниот дел на грбот и ијатичниот нерв. Quifi / Apple Carplay Овој заден забавен екран На Tesla може да се поврзе со wifi или мрежата на жариште на мобилниот телефон, за директно да пристапите до разни видеа преку интернет, да репродуцирате музика преку интернет итн. Може да поддржува И Безжична Епл Карплеј. Тоа е најлесниот начин да додадете голем екран и нова технологија во Вашата Тесла. €®Добра Услуга По Продажбата и Техничка Поддршка ● aoonav имаат професионална техничка поддршка и висококвалитетна услуга за клиенти. И ние нудиме 30-дневна Замена На Парите, 12-месечна Замена и Доживотна Техничка Поддршка. Ако имате какви било прашања во врска со инсталацијата или употребата, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви помогнеме да го решите проблемот. €®Компатибилност на моделот€7.0 Инчен заден патнички дисплеј дизајниран специјално за Tesla Модел 3/Y 2019-2023, компатибилен и со Системот Intel и AMD Car. Андроид 12 систем, 1024*600 ДПИ, СО 2 GB RAM МЕМОРИЈА + 32 GB ROM. Различни софтвери може да се преземат за да се исполнат барањата за забава на задните патници. Qustrand new Design ® Со оригинален дизајн на големина, совршено одговара на обликот на оригиналните отвори за задна климатизација, не само што обезбедува забава за задните патници, туку им овозможува и да контролираат различни аспекти на Тесла, како што се контрола на температурата/контрола на брзината на ветерот/контрола на јачината на звукот/контрола на греењето на задните седишта итн. €®Прилагодување На Климатизацијата Q Опремен Со прилагодување На температурата На климатизацијата, Овој Контролен Екран На Задното Седиште Tesla може да ја прилагоди температурата за да одговара на температурата на вашето тело во секое време според внатрешната температура на автомобилот. Не грижете се за прилагодувањето на температурата што влијае на безбедноста на предниот возач на патот. €®Греење И Прилагодување На седиштата ● Задниот Контролен Екран На Тесла има посебна функција за прилагодување на греењето на задните седишта, независна контрола од страна на патникот, едно копче за вклучување/исклучување, секое прилагодување на три нивоа на греење, можете да ја прилагодите вистинската брзина во секое време, намалувајќи ја непријатноста од студ и прегревање на долниот дел на грбот и ијатичниот нерв.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат