.

.

CNTSFS Женски Тренингот Облека 2 Парче Ребрести Резервоар Беспрекорна Висока Половината Хеланки Јога Шорцеви Сетови

CNTSFS Женски Тренингот Облека 2 Парче Ребрести Резервоар Беспрекорна Висока Половината Хеланки Јога Шорцеви Сетови

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

90% Најлон, 10% Спандекс Затворање на повлекување. Машинско Перење. МАТЕРИЈАЛ : 90%најлон+10% спандекс, изработен од ткаенина погодна за кожата,мека и удобна,не е лесно да исчезне. ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАГА : ребреста еластична ткаенина,дише,има силен капацитет за апсорпција на пот,ве одржува суви и нелепливи за време на вежбањето и уживајте во радоста на јогата и вежбањето. КАРАКТЕРИСТИКИ : беспрекорна ребреста плетена ткаенина, мека и еластична,цврсто исечена на телото,има секси дизајн на деколте, а шорцевите со висок струк ја оцртуваат кривата на половината за да покажат совршена фигура, високо-еластична ткаенина што брзо се суши, може да се истегне по своја волја, ткаенината погодна за кожата ја апсорбира потта за да ја одржува удобна и дише, средната дебелина не влијае на движењето, а екстремитетите може многу да се истегнат по своја волја. ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : овој тренинг сетови за жени 2 парче користи подебели предиво и надградба плетење занает, кој нуди на жените тренингот сетови поголеми еластична добро поддржан, еластична беспрекорна тренингот шорцеви со повисок појас може да прегрнува сите во вистинските места, измазнување на вашиот испакнати стомакот, што го прави да изгледа многу слабеење и без чувство рестриктивни. Повод : овој сет за вежбање за жени е погоден за јога,вежбање,пешачење,пешачење,џогирање,трчање,теретана,вежбање,фитнес,возење велосипед,бокс,куглање,тенис и секаков вид тренинг,секојдневен дневен изглед,Совршен За секојдневен активен животен стил. беспрекорна ребреста плетена ткаенина, мека и еластична, цврсто исечена на телото, има секси дизајн на деколте,а шорцевите со висок струк ја оцртуваат кривата на половината за да покажат совршена фигура, високо-еластична ткаенина што брзо се суши, може да се истегне по своја волја, ткаенината погодна за кожата ја апсорбира потта за да ја одржува удобна и дише, средната дебелина не влијае на движењето, а екстремитетите може многу да се истегнат по своја волја.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат