.

.

Нинео Х4 9006 Лед Светилки Комбо

Нинео Х4 9006 Лед Светилки Комбо

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

СУПЕР СВЕТЛА-Користејќи Прилагодени Чипови, секоја LED сијалица има совршена шема на зрак во 6500k екстремно бела светлина, пет пати посветла од обичната халогена светилка ПРИЛАГОДЛИВО МОНТИРАЊЕ-Покрај осветленоста, ја дизајниравме најновата јака за целосно прилагодување на монтажата од 360 степени, можете да направите едноставни прилагодувања на аголот за правилно усогласување на држачите на сијалицата за да добиете совршен излез на светлина и правилна шема на зракот. ДИСТРИБУЦИЈА НА СВЕТЛИНА ОД 360 СТЕПЕНИ-Смело Користејќи ултра тенок страничен дизајн, лед страничното лице има само 3,45 мм, обезбедува униформа светлина Од 360 Степени и поширок агол на гледање. МАКСИМАЛНО ЛАДЕЊЕ-Уникатен дизајн на вентилатор со двојно топчесто лежиште без покривка, комбинирани 12.000 ротации во минута и изградени со двојно преклопен термички ладилник со бакарно јадро, обезбедуваат максимално ладење, прават НИНЕО да блесне до 30. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-делот за ладилник има само 23,5 мм должина, погоден за 95% возило,по инсталацијата, има доволно простор за дишење. Може да се инсталира за 20 минути.Приклучете и играјте. СУПЕР СВЕТЛА-Користејќи Прилагодени Чипови, секоја LED сијалица има совршена шема на зрак во 6500k екстремно бела светлина, пет пати посветла од обичната халогена светилка. ПРИЛАГОДЛИВО МОНТИРАЊЕ-Покрај осветленоста, ја дизајниравме најновата јака за целосно прилагодување на монтажата од 360 степени, можете да направите едноставни прилагодувања на аголот за правилно усогласување на држачите на сијалицата за да добиете совршен излез на светлина и правилна шема на зракот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат