.

.

Nuxkst Глобал 120W AC / DC Адаптер За HAIER HDP-9185 E8 E6 E5 Серија E8-A100 E6-A100 E5-A100 FSP FSP120-ААА GA120SC1-19006320 Лаптоп Лаптоп КОМПЈУТЕР 19V 6.32 Кабел За Напојување PS Батерија Полнач

Nuxkst Глобал 120W AC / DC Адаптер За HAIER HDP-9185 E8 E6 E5 Серија E8-A100 E6-A100 E5-A100 FSP FSP120-ААА GA120SC1-19006320 Лаптоп

DEN 483.20
Залиха
Достапно за нарачка

Напреден Дизајн, Висока Преносливост 100% Сосема Нов Генерички Компатибилен Производ!(Не-ОЕМ) Над Заштита Од Напон, Над Заштита Од Топлина, FCC СЕ сертификација. Влез : AC 100 V-240 V 50-60 Hz. Ве молиме проверете го бројот на моделот пред да нарачате! Ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за напојување и одлична услуга за клиентите. Nuxkst Глобал 120 W AC / DC Адаптер За HAIER HDP-9185 E8 E6 E5 Серија E8-A100 E6-A100 E5-A100 FSP FSP120-ААА GA120 SC1-19006320 Лаптоп Лаптоп КОМПЈУТЕР 19 V 6.32 Кабел За Напојување PS Батерија Полнач. Напреден Дизајн, Висока Преносливост 100% Сосема Нов Генерички Компатибилен Производ!(Не-ОЕМ). Над Заштита Од Напон, Над Заштита Од Топлина, FCC СЕ сертификација. Влез : AC 100 V-240 V 50-60 Hz. Ве молиме проверете го бројот на моделот пред да нарачате! Ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за напојување и одлична услуга за клиентите. Nuxkst Глобал 120 W AC / DC Адаптер За HAIER HDP-9185 E8 E6 E5 Серија E8-A100 E6-A100 E5-A100 FSP FSP120-ААА GA120 SC1-19006320 Лаптоп Лаптоп КОМПЈУТЕР 19 V 6.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат