.

.

Исцелена 1 парчиња Ткаена Кутија За Складирање Преносна Биро Организатор За Шминка За Маса Правоаголен Послужавник Корпи За Складирање На Работна Површина Organizан ?

Исцелена 1 парчиња Ткаена Кутија За Складирање Преносна Биро Организатор За Шминка За Маса Правоаголен Послужавник Корпи За Складирање На Работна

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

алги ШМИНКА играчка Домашна Канта за Складирање. Мазен ткаен појас без бруси може вашите раце од повреда. КАНТИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ОБЛЕКА Атрактивна рачно ткаена шема морска трева boxан кутија убава рустикална мелодија за секој простор. ЗАНАЕТ ИГРАЧКИ квалитетната ткаена корпа за леб е совршено прилагодена за сервирање во фини ресторани, излети на отворено и вашата трпезариска маса. ПИКНИК КОШНИЦА играчка Едноставна и рустикална, извонредна изработка. Може да биде дома, хотел и продавници. БИРО ЗА ЃУБРЕ CAN ова е корпа за складирање на премиум материјал, безбедна, издржлива и практична. Пакет Листа 1 х Карактеристики на корпата за складирање-корпата за складирање со мала тежина, но цврсто тело може да складира повеќе храна или залихи држач за складирање играчки. - Изработен од природен материјал, може да биде за безбедна и издржлива употреба Ткаена Кујнска Корпа. - Материјал : алги правоаголни плетени корпи. - Боја : како што е прикажано кошница за овошје. - Големина : 21, 00х15, 00х10, 00см/8, 25х5, 89х3, 93инч корпа за складирање зумбул. - за чување закуски, десерти, леб, колачиња, овошје, зеленчук или друго.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат