.

.

ГУФИ Пиво Кула Диспензерот, Пијте Диспензерот Три Начин Колона Пиво Кула, Пиво Диспензерот, Нерѓосувачки Челик Материјал Пиво Кула, Месинг Допрете За Бар Диспензер

ГУФИ Пиво Кула Диспензерот, Пијте Диспензерот Три Начин Колона Пиво Кула, Пиво Диспензерот, Нерѓосувачки Челик Материјал Пиво Кула,

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Пиво Кула Диспензерот, Пијат Диспензерот Пијалаци Диспензерот ● Со Инсталирајте Видео И Лесно Склопување : Вклучете Повеќенаменски клуч за славина за буре, заптивка за кула, хардверски завртки за монтирање , видео за склопување на пивска кула, многу лесно се склопува!. ● Широка примена-тројни славини пивската кула може да се користи во стандарден кегератор, домашен сок/маргарита/систем за подготовка на пиво и одлична инсталација на шалтер, кизер, бар. Одлично пиво подароци за љубовник!. Вклучено е пакување - 3 инчен дијаметар тројна чешма нацрт пивска кула, 3*славина за пиво, 3* цевки за пиво, соберете додатоци. Секое прашање во врска со нашите производи или услуги, ве молиме слободно испратете ни е-пошта. Ветуваме дека ќе ви дадеме задоволително решение за прв пат. € Издржлив Квалитет-Издржлив огледало полиран нерѓосувачки челик за пиво кула тело, со бпа слободен нерѓосувачки челик изградба, безбедно!; Хромирани месинг славини со директно вратило и полиран ентериер, стандардни за комерцијалната индустрија за пиво; пвц материјал пиво црево; Компактен и цврст, никогаш не ' рѓосан!. Пиво Кула Диспензерот, Пијат Диспензерот Пијалаци Диспензерот. ● Со Инсталирајте Видео И Лесно Склопување : Вклучете Повеќенаменски клуч за славина за буре, заптивка за кула, хардверски завртки за монтирање , видео за склопување на пивска кула, многу лесно се склопува!. ● Широка примена-тројни славини пивската кула може да се користи во стандарден кегератор, домашен сок/маргарита/систем за подготовка на пиво и одлична инсталација на шалтер, кизер, бар. Одлично пиво подароци за љубовник!. Вклучено е пакување - 3 инчен дијаметар тројна чешма нацрт пивска кула, 3*славина за пиво, 3* цевки за пиво, соберете додатоци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат