.

.

Honrane Сапун Диспензерот Шише Миленичиња Фризерски Салон Сапун Диспензерот Стискање Еднократно

Honrane Сапун Диспензерот Шише Миленичиња Фризерски Салон Сапун Диспензерот Стискање Еднократно

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Диспензерот за сапун со широка уста може да ви овозможи лесно полнење на лосионот дополнително, силниот дизајн на запечатување го прави отпорен на истекување. Можете лесно да го носите диспензерот за сапун поради неговиот лесен дизајн и мини големина. покрај тоа, погодно е да се ослободи течноста со пресата на пумпата. Изработен од пет материјал, тој е водоотпорен и издржлив. Висината на диспензерот за сапун е 16,7 см, а ширината е 6,3 см. Погоден е за шампон, регенератор, лосион и така натаму. Спецификации : Благодарение на пресата на пумпата, дозерот за сапун го прави погодно издавањето на течноста. И можете лесно да го носите за мини големина и лесен дизајн.Можете лесно да го носите диспензерот за сапун поради неговиот лесен дизајн и мини големина. Покрај тоа, погодно е да се ослободи течноста со пресата на пумпата.Со лесен дизајн и мини големина, диспензерот за сапун е лесен за носење. И притискањето на пумпата го прави погодно издавањето на течноста.Карактеристики : Благодарение на широката уста, лесно можете да го наполните лосионот во диспензерот за сапун.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат