.

.

Јаиртс Велигден Зајак Коса Клипови Зајаче Пеперутка Шноли Симпатична Зајаче Уши Барети Празнична Коса Додатоци За Жени И Девојки

Јаиртс Велигден Зајак Коса Клипови Зајаче Пеперутка Шноли Симпатична Зајаче Уши Барети Празнична Коса Додатоци За Жени И Девојки

DEN 154.56
Залиха
Достапно за нарачка

Велигденска тема клипови за коса е полн велигденски елементи, ќе добиете 3 клипови за коса од зајаци со различни бои Клиповите за коса за зајаче имаат 4 стилови за избор, ве молиме внимателно погледнете ја секоја шема.Обезбедени се повеќе избори за задоволување на вашите потреби за облека. Велигден зајаче коса барети прикачени на мал метален клип за лесно, сигурно и дискретно позиционирање во косата.Ќе остане во место во целиот прием, матурска или партија. Празничните клипови за коса се совршени за забава на тема Велигден и многу прилики,Како Што Се Училишни настапи, фотографирање, Подароци за невести и деверуши, подароци За Денот на Вљубените за сопруги и љубовници, додатоци за коса за мама, Облека За враќање На училиште, активности САМИ, Родендени, забави, па дури и секојдневен живот. Додатоците за коса од пеперутка се спакувани во деликатни оп кеси поединечно и внимателно се транспортираат.Слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми. Велигденска тема клипови за коса е полн велигденски елементи, ќе добиете 3 клипови за коса од зајаци со различни бои. Клиповите за коса за зајаче имаат 4 стилови за избор, ве молиме внимателно погледнете ја секоја шема.Обезбедени се повеќе избори за задоволување на вашите потреби за облека. Велигден зајаче коса барети прикачени на мал метален клип за лесно, сигурно и дискретно позиционирање во косата.Ќе остане во место во целиот прием, матурска или партија. Празничните клипови за коса се совршени за забава на тема Велигден и многу прилики,Како Што Се Училишни настапи, фотографирање, Подароци за невести и деверуши, подароци За Денот на Вљубените за сопруги и љубовници, додатоци за коса за мама, Облека За враќање На училиште, активности САМИ, Родендени, забави, па дури и секојдневен живот. Додатоците за коса од пеперутка се спакувани во деликатни оп кеси поединечно и внимателно се транспортираат.Слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми. Добредојдовте На Јааиртс!Нашиот бренд : бренд Џеаиртс од 1998 година,се фокусира на создавање модни додатоци за жени и девојки.Во нашата продавница може да се најдат и ленти за глава,синџири за глава,чешли за коса,лози за коса,ѓердани,лажни нокти,глуждови и нокти на нозете.Целта е да се задоволат различните потреби на клиентите.Постојат различни стилови можете да изберете,на пример, панк, симпатична,готски,мода,гроздобер, ноќен клуб, ретро и, исто така, боемски стилови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат