.

.

1978 78 ЧЕВИ КАМАРО Внимание Брз Автомобил Знак, Метал Новина Знак, Човек Пештера Ѕид Декор, Гаража Знак-10х14 инчи

1978 78 ЧЕВИ КАМАРО Внимание Брз Автомобил Знак, Метал Новина Знак, Човек Пештера Ѕид Декор, Гаража Знак-10х14 инчи

DEN 484.80
Залиха
Достапно за нарачка

ДОМАШЕН ДЕКОР : Сосема нов знак за алуминиумски автомобил од 10" х 14" со заоблени агли Лесен за читање текст со живописен графички дизајн, додава како совршен декоративен акцент за вашата гаража. ПРАВИ ОДЛИЧЕН УНИКАТЕН ПОДАРОК : Совршен За родендени, Денот На Таткото, свадби, Божиќ, ноќта на вештерките и секоја пригода! Испратете го како семеен подарок! Нашите метални знаци може да се прилагодат, што ќе ви овозможи да додадете личен допир и да го направите вашиот подарок поспецијален. ПРОИЗВЕДЕНО во САД : овој знак за автомобил е гордо направен во САД во нашата продавница Во Лизтон, Индијана. Направени со локално извори премиум материјали направени од луѓе кои уживаат во она што го правиме и тоа покажува во готовите резултати. ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ : знакот има 2 погодно поставени претходно дупчени дупки за инсталација без проблеми. Нема потреба да се грижите за дупчење дупки и уништување на бојата! Лесно додајте го ова како совршен ѕиден декор за вашата манкава, дом, гаража, двор или речиси каде и да сакате да декорирате. ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ : Ви Треба различна марка или модел на автомобил во знакот? Ние Во Продавницата За Знаци Лизтон сме посветени на вашето задоволство, затоа ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ви помогнеме да го направите тој совршен уличен знак. Сосема Нов Метален Знак! Имајќи машка гаража слична на пештера со која можете да се гордеете е нешто за што сонуваат сите момци од автомобилот. Нашите оригинални знаци за автомобили ги карактеризираат најпопуларните врвни марки на автомобили Од Џенерал Моторс-изберете од мускулни автомобили и гроздобер автомобили! Побрзајте и добијте еден од нашите најпродавани знаци! Овие ѕидни декори се совршен акцент за закачување на кој било гаражен ѕид или човечка пештера! Овие алуминиумски знаци се со големина од 10 х 14 инчи. Нашите знаци за новина се одличен ѕиден декор, изработен од Цврст Алуминиум. Лесен за читање текст со уникатен концепт за дизајн. Сите наши улични знаци се направени Од Премиум Материјали, купени во сад. Самиот знак е направен од алуминиум и никогаш нема да ' рѓа обезбедување години на уживање во затворени простории и на отворено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат