.

.

ЏЕФЛИМ Надградена 1156 led сијалица, 1141 сијалица 400% Висока Осветленост, 7506 1003 led обратни светла, BA15S P21w 6500K Замена НА БЕЛА LED Сијалица Што се Користи За сијалица за сопира?

ЏЕФЛИМ Надградена 1156 led сијалица, 1141 сијалица 400% Висока Осветленост, 7506 1003 led обратни светла, BA15S P21w 6500K Замена НА БЕЛА LED

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Задното Светло е изработено Од Висококвалитетно алуминиумско тело и изглед на испакнатина,Постигнува Оптимални термички перформанси за подолг животен век и помала потрошувачка Секоја сијалица има 44 СМД,360 степени осветлување со целосен агол, обезбедете импресивно светло, направете голема разлика за вашето возило!. 1141led сијалица има 2015 36 SMD+7020 8 SMD,Постојана Струја Ic Технологија,неполарност дизајн,Стане само приклучок и игра,Автоматски прилагодување на струја,стабилна светлина, супер светла LED светлина вашето возило!. Ве молиме потврдете ја основата на сијалицата пред да нарачате.Лесна инсталација без никаква модификација, приклучок и игра. Напон : 12-24 V DC. LED : 36pcs 2015 SMD+8pcs 7020 SMD. Боја : 6500к Бело. Работен Век : до 40. Позиција за инсталација : Обратни светла, дневни светла за трчање, опашки светла, стоп светла, трепкачи. Единствен Дизајн●Надградена 1156 led сијалица бела супер светла Главно составена од 36 парчиња 2015 чипови+8 парчиња 7020 чипови, led сијалицата 7506 Прифаќа висококвалитетно алуминиумско тело и изглед на испакнатина, Ефикасна дисипација на топлина.Единствена СМД секвенца, осветлување со целосен агол од 360 степени, обезбедува импресивно светло, ефикасно и долготрајно осветлување. * Лесен За Инсталирање; led сијалицата 1141 Прифаќа дизајн На неполаритет, само приклучете ја и играјте нема потреба да ја менувате за да одговара на нејзиниот поларитет.Исто така погоден за 1003 БА15С П21В 1156А 1156НА 97А 97НА 199 631 87 93 1295 2396 3497 5007 1073 1095 1141 1195 5008 7506 12088 1295на приклучоци итн. Апликација1156 1003 led сијалицата Силна пенетрација,зголемување на видното растојание,Може да се користи за р. светилки,обратни светла,дневни светла за трчање,опашки светла,светла за сопирачки,трепкачи.Лер обратна сијалица чувајте ги сите безбедни во лоши временски услови. * долготрајни 1156 7506 led сијалица Вграден Отпорник на Оптоварување и Ic Возач, Автоматски прилагодете ја струјата, LED чиповите имаат стабилна луминисценција и долг животен век повеќе од 40. Што ќе добиете?● 2 парчиња висококвалитетни 1156 светилки, 1 година гаранција, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, навремено ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат