.

.

Мориси тркалца Тркалца Тешки Универзални Вртливи Колички Матични М11 3 Инчи 4 Инчи 240 КГ Тивок Стп Мебел Тркала За Тркала За Јадење тешки тркалца

Мориси тркалца Тркалца Тешки Универзални Вртливи Колички Матични М11 3 Инчи 4 Инчи 240 КГ Тивок Стп Мебел Тркала За Тркала За Јадење тешки

DEN 902.40
Залиха
Достапно за нарачка

Тркалцата на тркалата се дизајнирани да обезбедат непречено возење преку нерамни површини Таа е идеална за мебел тркала, колички, кои ќе го заштитат подот. Вртливото вртење од 360 степени му овозможува на рицинусот флексибилно да се движи во различни насоки. ефикасно се спротивстави на зрачењето, зголемување на работниот век. ЗАШТИТА на ПОДОТ меките полиуретански тркалца за столици го штитат вашиот дрвен под, го повредуваат подот помалку од тврдите гумени и метални тркалца. Стп тркалото отпорно на абење се тркала непречено и тивко, без оштетување на подовите. Галванизиран држач со добра носивост, анти - и не е лесен за ' рѓа. Тешка плоча, висока цврстина, силна и издржлива. Флексибилност и БЕЗБЕДНОСТ - Полиуретанските Тркала за Тркала нудат еластичност на гумените тркала во комбинација со цврстината и издржливоста на металните тркала. Безбедно за сите типови на подови-Капацитет за Полнење 50 килограми По Тркало. Тркалцата на тркалата се дизајнирани да обезбедат непречено возење преку нерамни површини. Таа е идеална за мебел тркала, колички, кои ќе го заштитат подот. Вртливото вртење од 360 степени му овозможува на рицинусот флексибилно да се движи во различни насоки. ефикасно се спротивстави на зрачењето, зголемување на работниот век. ЗАШТИТА на ПОДОТ меките полиуретански тркалца за столици го штитат вашиот дрвен под, го повредуваат подот помалку од тврдите гумени и метални тркалца. Стп тркалото отпорно на абење се тркала непречено и тивко, без оштетување на подовите. Галванизиран држач со добра носивост, анти - и не е лесен за ' рѓа. Тешка плоча, висока цврстина, силна и издржлива. Флексибилност и БЕЗБЕДНОСТ - Полиуретанските Тркала за Тркала нудат еластичност на гумените тркала во комбинација со цврстината и издржливоста на металните тркала.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат