.

.

Абинлин Поштенски Врски 8 Инчи, 200 парчиња Кабелски Врски Тешки, Бели Пластични Патенти, Жичани Врски со Цврстина на Истегнување од 50 Килограми, Самозаклучувачки На?

Абинлин Поштенски Врски 8 Инчи, 200 парчиња Кабелски Врски Тешки, Бели Пластични Патенти, Жичани Врски со Цврстина на Истегнување

DEN 159.68
Залиха
Достапно за нарачка

Поштенски Врски Пакет : Поштенски Врски 8 Инчен Х 200 парчиња Вратоврската за кабел со големина има широк спектар на употреба во различни внатрешни и надворешни прилики. Материјал За Кабелски Врски : Пластичните патенти се изработени од најлон 66 материјал со индустриска јачина, а патентните врски може да се користат на температури се движи од -22°F до +176°F (-30 ° F до +80€). Јачина На Жичани Врски : кабелски врски тешки 0,19 инчи / 4,8 мм пошироко, јачина од 50 килограми, за сите видови personal и професионални потреби. Самозаклучување На вратоврска со патент : врските За Кабли го обвиткуваат дизајнот на прицврстувачот за самозаклучување, лесно ракување и спречуваат цврсто заглавување. Кабелски Врски Мултифункционални : кабелските патент врски се совршен избор за многу внатрешни и надворешни проекти како организирање електрични жици, прицврстување градинарски огради, пребивање, растенија и многу повеќе. Поштенски Врски 8 Инчи, 200 парчиња Кабелски Врски Тешки, Бели Пластични Патенти, Жичани Врски со 50 Килограми Цврстина на Истегнување, Самозаклучување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат