.

.

Меѓународен Шах Црно Бела Шаховска Табла Преклопливи Канти За Складирање Печатена Ткаенина Коцка Корпи Кутии Со Рачки За Облека Играчки, 11х11х11

Меѓународен Шах Црно Бела Шаховска Табла Преклопливи Канти За Складирање Печатена Ткаенина Коцка Корпи Кутии Со Рачки За Облека Играчки, 11х11х11

DEN 511.84
Залиха
Достапно за нарачка

♕Стп+платно материјал ♕Се препорачува бришење и чистење. ♕Склопувачки организатор канти функција рачки за лесно носење. Канти за складирање коцки за организација на играчки, кукли, сезонска облека, резервна постелнина, ќебиња, чанти, крпи итн. ♕Корпи за складирање облека погодна за полици, плакари, кревети и клупи и гардероби, украсување на вашата бања, спална соба, дневна соба, работна соба и соба за бебиња. Кутија За складирање Корпа Корпа Контејнер Организатор Складирање Кошница Плакарот Кошеви, Ткаенина Кошеви за Плакарот Полици.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат