.

.

Мериленд Терапини Градина Знаме И Сад Знаме Стојат Пол Држач Во Собата

Мериленд Терапини Градина Знаме И Сад Знаме Стојат Пол Држач Во Собата

DEN 731.20
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Сет има 13" х 18 "Колеџ Градина Знаме, 12" х 18 "Сад Градина Знаме, и 17" (в) х 40 "(ж) Собрани Големина Градина Знаме Штанд. Знамето на колеџот Е Изработено од 100% Полиестер Од 2 Слоја Со Зашиена Постава и Логоа Печатени На Екран Кои Се Гледаат И Читаат Правилно од Двете Страни, Увезени. Знамето На Градината ВО САД Е Направено од 1-Слојно 100% Полиестер, Увезено. Држачот за Држач за знаме е Челик Обложен со Прав, има Засилен Двојно Заварен Удел на Земја и Два (2) Гумени Затворачи. Знамето На Градината На колеџот Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Универзитет или Колеџ. Мериленд Терапини Градина Знаме И Сад Знаме Штанд Пол Држач Сет е идеален сет за вашиот двор, градина, пешачка патека, поштенско сандаче, или влезот дома. Овој пакет ги вклучува вашите избрани 13" х 18 " Двострано Колеџ Градина Знаме, Еден Слоеви 12 х 18 инчен Сад Градина Знаме, И Цврст Челик Во Прав Обложени Градина Знаме Стојат со 2 вклучени Гумени Затворачи. Градинарското знаме е со димензии 13х18 инчи, изработено е Од полиестер со 2 Слоја со зашиена постава, Отпечатен Е Двостран Екран, има горен ракав за столб за вметнување на вклучениот Држач за Градинарско Знаме.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат