.

.

ДСМЕУЕ Тропски Лисја Туш Завеса Зелена Палма Лист Монстера Розова Мудрец Хибискус Цвет Ботаничка Природа Летна Бања Декор Завеса Со Куки, 70 Wx70 H, Руменило

ДСМЕУЕ Тропски Лисја Туш Завеса Зелена Палма Лист Монстера Розова Мудрец Хибискус Цвет Ботаничка Природа Летна Бања Декор Завеса Со Куки,

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Различни големини : 70 Wx70 H Инчи, ви овозможуваат повеќе избори Применливи за различни сценарија Меко и удобно чувство за предавање. Соодветно сценарио домашен кампер ван хотел мотел студентски дом туш и друг одличен избор на туш и када, исто така, може да се даде како подарок за семејството и пријателите. Чистењето и одржувањето се ветре! Само фрли го во машината за перење. Услуга : Ви Благодариме за изборот на нашиот производ, ако имате било какви прашања,се надевам дека ќе може да ме контактирате бесплатно. Различни големини : 70 Wx70 H Инчи, ви овозможуваат повеќе избори Применливи за различни сценарија. Меко и удобно чувство за предавање. Соодветно сценарио домашен кампер ван хотел мотел студентски дом туш и друг одличен избор на туш и када, исто така, може да се даде како подарок за семејството и пријателите. Чистењето и одржувањето се ветре! Само фрли го во машината за перење. Услуга : Ви Благодариме за изборот на нашиот производ, ако имате било какви прашања,се надевам дека ќе може да ме контактирате бесплатно. Оваа завеса за туширање е изработена од професионални полиестерски влакна кои можат брзо да создадат нов изглед за вашата бања и да ја трансформираат во потивок приватен простор, истовремено спречувајќи премногу вода да испрска од бањата и дозволувајќи доволно светлина Да блесне Светла бања.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат