.

.

Амбесон Тигри Дрвена Куќа За Кучиња, Толкување На Дивиот Свет На Животни Од Џунгла, Внатрешна &засилувач; Надворешна Пренослива Одгледувачница За Кучиња со Перница

Амбесон Тигри Дрвена Куќа За Кучиња, Толкување На Дивиот Свет На Животни Од Џунгла, Внатрешна &засилувач; Надворешна Пренослива Одгледувачница

DEN 3039.84
Залиха
Достапно за нарачка

Мерења-39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна. Мерења-39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат