.

.

Forceatt Двојна Вреќа За Спиење, Лесни Вреќи за спиење за 2 Лица Употреба во 3 Сезони, Водоотпорна Ранец Вреќа За Спиење Одлично За Внатрешна, Надворешна, Пешачење, Кампу?

Forceatt Двојна Вреќа За Спиење, Лесни Вреќи за спиење за 2 Лица Употреба во 3 Сезони, Водоотпорна Ранец Вреќа За Спиење Одлично За Внатрешна,

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

Памук ●Мека И Топла Quable вреќа За Спиење големина : 85, 4x59 инчи, тежина : 5,4 фунти/2,47 кг.Процесот на ткаење во форма на дијамант може подобро да го заклучи памукот ЗА полнење ОД 250 GSM за да ја заклучи температурата, да има топла ноќ кога го користите. ●Дизајнирани за Топло/Ладно Време●нашите вреќи за спиење се дизајнирани за 50-68°F/10-20°C, Екстремна употреба на 40°F/5°C. Покрај ТОА, обвивката НА вреќата ЗА спиење 230 T е отпорна на вода и отпорна на солзи, ве одржува топло додека спречувате влага и оштетување. ®2 Во 1 Употреба Има Двонасочни патенти од двете страни на вреќата за спиење, лесно може да се сменат во две одделни вреќи за спиење, исто така може да бидат две големи ќебиња. Дизајнот ви овозможува да не се вознемирувате едни со други кога двајца луѓе го користат ноќе. ●ЛЕСНА и ЛЕСНА ЗА ЧИСТЕЊЕ ● Секоја двојна вреќа за спиење доаѓа Со торба за складирање, без напор се тркала и се вклопува директно во вреќа за компресија, го прави доста погодно за складирање и носење насекаде.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат