.

.

МИАШУИ Голема Машка Зимска Капа Пролетна Памучна Слаба За Мажи Жени Памучни Топли Зимски Капи За Скијање Топли Зимски Капи

МИАШУИ Голема Машка Зимска Капа Пролетна Памучна Слаба За Мажи Жени Памучни Топли Зимски Капи За Скијање Топли Зимски Капи

DEN 68.80
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Произведено во САД. Затворање на копчето. 7-15 дена испорака. Спарете Го Со Пловечки Сарафан И Сандали Со Прерамки Или Исечени Панталони И Маици Со Широки нозе-одозгора Во Стил ; Доаѓа Во Различни Бои По Ваш Избор; Одлично За Плажа, Одмор, Кампување, Градинарство Итн. Лесно За Пакување И Тркалање До Вашата Торба И Џеб. Одлично Е За Одмор , Патување , Активности На Отворено , Улично Шетање По Облека За Заштита Од Сонце И Дожд. Изработена Од Лесна Ткаенина Ви Обезбедува Заштита Од Сонце Додека Сонцето Тепа И Ве Одржува Ладни И Удобни. Носете Ја Оваа Капа Во Секое време/насекаде.плажа, Парк, Базен, Теретана, Работа, Музички Фестивали На Отворено, Спортски Настани, Градинарство , Викенд, Меден Месец, Момински Забави, Забавни Паркови, Патувања и Многу Повеќе!. Голема Машка Зимска Капа Пролетна Памучна Слаба За Мажи Жени Памучни Топли Зимски Капи За Скијање Топли Зимски Капи Пролетен Памук Лигав за мажи жени памучни топли зимски капи За скијање Материјал : Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат