.

.

Хипи Мир Срце ЛИ | Налепница Винил Налепница / Автомобили Камиони Комбиња Ѕидови Лаптоп | Црна | 5.5 x 5.0 во | LLI2310

Хипи Мир Срце ЛИ | Налепница Винил Налепница / Автомобили Камиони Комбиња Ѕидови Лаптоп | Црна | 5.5 x 5.0 во | LLI2310

DEN 127.20
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е висококвалитетна налепница за пренос на винил умре без боја на позадина-ДАЛЕКУ подобра од налепница за браник Винилот е направен да трае до 6 години од надворешната страна на вашето возило и може да се нанесе на повеќето чисти мазни површини; прозорци, ретровизори, лаптопи, мобилни уреди, каросерија на возилото, внатрешни ѕидови и многу повеќе. Се користи јасна или проѕирна лента за пренос, така што процесот на апликација е многу полесен. Произведени Од Наследството Иновации ДОО. Произведено и Испорачано во Соединетите држави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат