.

.

Гуаја Запатеро Креативна Тркалезна Решетка За Чевли 360° Ротирачки Кабинет За Чевли Нордиски Модерни Тесни Чевли За Складирање Метални Чевли Организатор На Полица

Гуаја Запатеро Креативна Тркалезна Решетка За Чевли 360° Ротирачки Кабинет За Чевли Нордиски Модерни Тесни Чевли За Складирање Метални Чевли

DEN 9295.68
Залиха
Достапно за нарачка

Висок Квалитет По Продажбата : Ако имате какви било прашања по добивањето на решетката за чевли, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме Надграден алуминиум-пластичен ламинат, издржлив и побезбеден. Дебелината на челичната плоча на кабинетот за чевли е 1,0 мм. Стилски лесен луксузен дизајн, едноставна форма На Пном Пен, ротација од 360°. 360° ротирачка основа, тврда и стабилна, мазна ротација. Висококвалитетни хардверски додатоци, скриени шарки на вратите, извонредни и модерни. Прилагодлива полица, отстранлив дизајн на полица, лесен за складирање на разни видови чевли. Висок Квалитет По Продажбата : Ако имате какви било прашања по добивањето на решетката за чевли, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Надграден алуминиум-пластичен ламинат, издржлив и побезбеден. Дебелината на челичната плоча на кабинетот за чевли е 1,0 мм. Стилски лесен луксузен дизајн, едноставна форма На Пном Пен, ротација од 360°. 360° ротирачка основа, тврда и стабилна, мазна ротација. Висококвалитетни хардверски додатоци, скриени шарки на вратите, извонредни и модерни. Прилагодлива полица, отстранлив дизајн на полица, лесен за складирање на разни видови чевли. Цврста Решетка За Чевли : како одлични алатки за заштеда на простор, полиците за плакари за чевли го држат вашиот влез, студентски дом, двор, спална соба и гаража подалеку од неред.Име на производ : Решетка За Чевли/Полица За Чевли/Организатор На Чевли/Кабинет За Чевли/Складирање Чевли/Кула За Чевли/Полици За Чевли/Бенчматеријал За Решетки За Чевли : Челичен кабинет, алуминиумска преграда стил : Модерен Стил : 3 Нивоа,6 Нивоа,9 Нивоа капацитет : 1~2 пара чевли на еден слој / високи чизми може да се постават на слојот што може да се примени : кабинет за чевли, складирање кабинет, Библиотека, Гардероба, Декорација За Домашна Уметносткомпактен И Заштеда На Простор : Нашата Решетка За Чевли Е Со Совршена Големина За Складирање Зад Вратите, Во Спални Соби или Во Поголеми влезови и плакари, со целосно отворен, вертикален дизајн Што Ви Овозможува Брзо Да Го Лоцирате Совршениот Пар Со Леснотија! Можете да го искористите максимумот од вашиот ограничен простор користејќи го! Совршен за влез, дневна соба, спална соба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат