.

.

Бокал За Мешање На Формула За Бебиња На Д-Р Браун 32оз, Маслиново Со Опции Против Колика+ Шишиња За Бебиња Со Широк Врат, 4 Пакувања, 5 мл

Бокал За Мешање На Формула За Бебиња На Д-Р Браун 32оз, Маслиново Со Опции Против Колика+ Шишиња За Бебиња Со Широк Врат, 4

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Содржи (1) Стомна За Мешање На Формулата За Бебиња На Д-Р Браун Со Прилагодлив Затворач, Капак За Заклучување И Без Излив На Капе, 32oz, Bpa Бесплатно, Маслиново (4) Опции За Антиколика На Д-р Браун+ Шишиња За Бебиња Со Широк Врат, 0м+ Ниво 1 Брадавица-Шише За Намалување На Колика, 5 мл БЕБЕ ФОРМУЛА МИКСЕР. Оваа формула стомна има уникатно сечило за брзо растворање и мешање до 32 унци формула без остатоци од згрутчување. БЕБЕ ПАТУВАЊЕ ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊЕ. Без разлика дали сте дома или надвор, овој стомна може да спои до четири (4) 8оз/250мл бебешки шишиња со формула одеднаш, така што бебето никогаш не мора да пропушти хранење. МИНИМИЗИРАЈТЕ ГИ ВОЗДУШНИТЕ МЕУРИ ВО ФОРМУЛАТА. Овој миксер за формули за бебиња е дизајниран да ги намали воздушните меури во формулата за да помогне во минимизирање на голтањето воздух за време на хранењето и намалување на гасот. ШИШЕ ЗА БЕБИЊА ПРОТИВ КОЛИКА. Шишињата за бебиња На Д-р Браун се познати по намалувањето на колика, плукање, подригнување и гасови, што резултира со поудобно искуство со хранење за бебето. ПОСТОЈАНА СТАПКА НА ПРОТОК. Хранењето без вакуум е најблиску до доењето и Брадавиците На Д-р Браун обезбедуваат постојан проток за бебињата да можат да се хранат со свое темпо. Содржи (1) Стомна За Мешање На Формулата За Бебиња На Д-Р Браун Со Прилагодлив Затворач, Капак За Заклучување И Без Излив На Капе, 32oz, Bpa Бесплатно, Маслиново (4) Опции За Антиколика На Д-р Браун+ Шишиња За Бебиња Со Широк Врат, 0м+ Ниво 1 Брадавица-Шише За Намалување На Колика, 5 мл. БЕБЕ ФОРМУЛА МИКСЕР.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат