.

.

Х-DREE Шкаф Кабинет Плакарот Вратата На Фиоката Магнетна Брава Фати 37m_m Долги 20 парчиња (Армарио Габинете Армарио Кахон Пуерта сиер магнетико Сиер 37mm Ларго 20 парчиња

Х-DREE Шкаф Кабинет Плакарот Вратата На Фиоката Магнетна Брава Фати 37m_m Долги 20 парчиња (Армарио Габинете Армарио Кахон Пуерта сиер

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Димензија : 37 x 17 x 9m_m/135i_n(L*W*T); Растојание На Дупка : 24m_m/0.9i_n (Дупка) 30m_m/1. Големина на плоча : 32 x 8m_m/1. 3i_n (L*W); Име На Производот : Магнетски Улов. Нето Тежина : 252гр; Содржина На Пакетот : 20 х Магнетски Улов. Материјал : Нерѓосувачки Челик; Главна Боја : Сребрен Тон(Материјал : ацеро неоксидабилен; директор На Боја : тоно платадо. Големина На Дупка за монтирање : 4 x 3m_m/0. 12i_n (L*W) 3m_m/0.12i_n(Тамањо дел орифио де монтаје : 4 x 3 mm / 0,16 ''x 0,12 ''(L * W) 3 mm / 0,12'. Шкаф Кабинет Плакарот Фиока Врата Магнетна Брава Фати 37m_m Долга 20pcssingle магнет база монтира внатре, метална плоча прицврстува на вратата.Спречете вратите на кабинетот или шкафот да удрат во ѕидот додека се отвораат. Опис Во Шпанскихармарио Габинете Армарио Кахон Пуерта сиер магнетико Сиер 37мм Ларго 20пцсдимензија : 37 х 17 х 9 мм / 1,5' 'х 0,7' 'х 0,35' '(Л * В * Т); Дистанција дел агујеро : 24мм / 0,9' (агујеро) 30мм / 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат