.

.

ИСОВФ 4 х 6 Мини Голф Роденден Покана Картички Со Пликови-Пополнете Стил Партија Покани-Ц17

ИСОВФ 4 х 6 Мини Голф Роденден Покана Картички Со Пликови-Пополнете Стил Партија Покани-Ц17

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

ДИМЕНЗИЈА : нашите роденденски покани се мерат 4 " х 6 "(В х Л) КОЛИЧИНА : ќе добиете 20 картички за покана со 20 бели пликови. МАТЕРИЈАЛ : картичките се направени од хартија која е квалитетна и цврста. Покрај тоа, хартијата е лесна за пишување и не мора да се грижите за пенетрација на мастило. ДИЗАЈН : со прекрасен дизајн и светли бои од двете страни, картичките за покана ќе го привлечат вниманието на гостите. Совршен избор за поканување на вашето семејство или пријатели на роденденски забави. ДИМЕНЗИЈА : нашите роденденски покани се мерат 4 " х 6 "(В х Л). КОЛИЧИНА : ќе добиете 20 картички за покана со 20 бели пликови. МАТЕРИЈАЛ : картичките се направени од хартија која е квалитетна и цврста. Покрај тоа, хартијата е лесна за пишување и не мора да се грижите за пенетрација на мастило. ДИЗАЈН : со прекрасен дизајн и светли бои од двете страни, картичките за покана ќе го привлечат вниманието на гостите. Совршен избор за поканување на вашето семејство или пријатели на роденденски забави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат