.

.

Јака За Куче Со директно Печатење Најлонска Шема Прилагодлива Галаксија Јаки За Миленичиња За Кучиња Мало Средно Големо Кученце

Јака За Куче Со директно Печатење Најлонска Шема Прилагодлива Галаксија Јаки За Миленичиња За Кучиња Мало Средно Големо Кученце

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата јака за кучиња со најлонски принт е дизајнирана да одговара на кучиња со обем на вратот од 10"-13" Ширината на оваа мала најлонска јака за кучиња е 5/8". Ве молиме измерете го вратот на вашето куче со мека мерна лента за да изберете точна големина. Јаките за кучиња галакси се направени од силна, но флексибилна и мека најлонска мрежа. Бравата со странично ослободување што може да се заклучи е изработена од висококвалитетна еколошка пластика. Јаглероден Д-прстен овозможува лесно прицврстување на поводник за кучиња. Рачно изработени јаки за кучиња и јаки за кученца се удобни, податливи, лесни и елегантни. Тие доаѓаат во низа прекрасни дезени – слободно изберете совршен за вашето домашно милениче. Овие најлонски јаки лесно се мијат и чистат. Живописните бои не бледнеат и не се мијат со текот на времето. Прелистајте ја нашата продавница за други производи за домашни миленици. Дали барате висококвалитетна најлонска јака за кучиња или јака за кученца? Оваа живописна најлонска јака за кучиња со дизајн на природата е совршена комбинација на висок квалитет, стил и удобност! Овие јаки за печатење за кучиња и кученца се направени со квалитетен хардвер и висококвалитетна најлонска мрежа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат