.

.

ЌЕБЕ SJVMNZL За Водоотпорен Кревет, Кауч За Кучиња Мачки, Душеци За Кревети За Кучиња Што Се Перат На Софа, Мека Покривка За Кревет Отпорна на Истекување За Кучиња,Милен

ЌЕБЕ SJVMNZL За Водоотпорен Кревет, Кауч За Кучиња Мачки, Душеци За Кревети За Кучиња Што Се Перат На Софа, Мека Покривка За Кревет

DEN 1256.80
Залиха
Достапно за нарачка

[Покривка за мебел] : Се Користи како водоотпорна обвивка за кревети, софи, теписи и автомобили Заштитете се од кучиња, мачки, миленичиња, истурени пијалоци и неуредни излевања и течности од нафта. [Водоотпорен] : овој напреден заштитник може да спречи речиси сите видови на истекување на влага и течност. Совршен за луѓе кои имаат кучиња и мачки!. [Висок квалитет] : Изработени Од повеќеслојна водоотпорна ткаенина и водоотпорен ТПУ, вие и вашето домашно милениче ќе го сакате чувството и текстурата на ова дише, бесшумно, меко ќебе. [Лесно за одржување] : ќебето за кучиња е издржливо. Машинско перење во ладна вода и сушење. Брзо железо или пареа чисти колку што е потребно. [Апликација] - Погоден За сите видови мебел, особено софи и кревети. Ултра меко и луксузно ќебе сигурно ќе ви овозможи да споделите среќно време со вашето домашно милениче. Ќебе за миленичиња Ќе Биде Совршено За Вашите Кучиња и Мачки!Без разлика каков тип на ткаенина за тапацир ја покрива вашата софа, миленичињата, децата и секојдневната употреба може да ја оштетат. Нечистотијата, прашината и остатоците се држат до секој тапацир и обично нема да попуштат додека не ги исчистите. По неколку години акумулирање нечистотија, вашиот тросед ќе изгледа валкано, извалкано и досадно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат