.

.

Нога Господар GD-40-F-NYN-CUR Израмнување Рициново, 42 mm Најлон 66 Тркало, Иконите Слонова Коска, Висина Прилагодливи Нога Рампа, Плоча Монтирани Вртливата Тркалце, 60 кг Опт?

Нога Господар GD-40-F-NYN-CUR Израмнување Рициново, 42 mm Најлон 66 Тркало, Иконите Слонова Коска, Висина Прилагодливи Нога Рампа,

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Патентираната леана алуминиумска рамка постигнува дарежлив капацитет на тежина Две комплети топчести лежишта во вртливиот дел за лесно маневрирање. Имајќи ракави на тркачката патека направени од стврднат челик спречуваат чистење. Термопластичното тркало НА палецот Е цврсто, цврсто и отпорно на удари. Најлон 66 (D70) тркало има извонредна димензионална стабилност и цврстина на истегнување. Патентираната леана алуминиумска рамка постигнува дарежлив капацитет на тежина. Две комплети топчести лежишта во вртливиот дел за лесно маневрирање. Имајќи ракави на тркачката патека направени од стврднат челик спречуваат чистење. Термопластичното тркало НА палецот Е цврсто, цврсто и отпорно на удари. Најлон 66 (D70) тркало има извонредна димензионална стабилност и цврстина на истегнување. ИНЖЕНЕРИТЕ ЗА МАЈСТОРИ ЗА СТАПАЛА го измислија ОРИГИНАЛНИОТ тркалце за израмнување во 1989 година, поставувајќи го стандардот за перформанси и издржливост. Овој генијален производ ја комбинира подвижноста на тркалцето, прилагодливоста на висината на држачот за ниво и стабилноста на подлогата за стапала. Профилот за израмнување на гд Серијата е составен дел на неговата функција. Дебела алуминиумска рамка се користи за да се постигне комбинација на силна и компактна. GD-40-F-NYN-CUR е оценет на 60 kg со вкупна висина од 71 mm. до 10 mm способност за прилагодување на висината е достапна за точно поставено ниво. GD-40-F-NYN-CUR е монтиран со 55 mm x 55 mm горната плоча (42 mm x 42 mm шема на дупка за завртки) користејќи 4 завртки и навртки (ВКЛУЧЕНИ). Вртливиот дел содржи 2 комплети топчести лежишта за лесно маневрирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат