.

.

Креативна Соработка Тркалезни Рачно Ткаени Подлоги За Шиење Природна Морска Трева, Црна, 4 Брои

Креативна Соработка Тркалезни Рачно Ткаени Подлоги За Шиење Природна Морска Трева, Црна, 4 Брои

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Прекрасните подлоги за морска трева ќе изгледаат одлично на маса дури и кога не се користат Заштитете ја површината на вашите маси од гребнатини и грозни дамки со украсни подлоги. Ставете по едно до секое седиште во дневниот простор.Прекрасните подлоги за морска трева ќе изгледаат одлично на маса дури и кога не се користат. Заштитете ја површината на вашите маси од гребнатини и грозни дамки со украсни подлоги. Ставете по едно до секое седиште во дневниот простор. Подлогите се задолжителни во секој дом денес. Овие тркалезни подлоги за морска трева ќе додадат дополнителен зачин во декорот на собата, истовремено заштитувајќи ги површините на масата. Место во достапни области во близина на местото каде што седат луѓето елиминирање на потребата да се грижите за дамки од вода и гребнатини.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат