.

.

Среќен 16-Ти Роденден Покрие Врата Трем Банер Знак Сет - 16 Години Роденден Украси Забава Материјали За Мажи-Сина

Среќен 16-Ти Роденден Покрие Врата Трем Банер Знак Сет - 16 Години Роденден Украси Забава Материјали За Мажи-Сина

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

?ШТО ДОБИВАТЕ : 1 парче роденден голем банер (63 ft) и 1 парче роденденска врата банер (6. ? ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработени од дебели полиестерски ткаенини со живописно печатење. Симпатичниот транспарент е еколошки и без мирис и еднократно. тоа е беспрекорно, издржливо, лесно и не избледува. ? ЛЕСНО ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : има 4 бакарни дупки соодветно дистрибуирајте во 4 агли на банерот, лесно е да се инсталира, можете да заштедите време и енергија. ? МУЛТИ-УПОТРЕБА : овој банер е погоден за вашиот декор за роденденска забава, можете да ги ставите на предниот трем, портата, ѕидот или каминот и каде и да сакате да ја декорирате вашата куќа. Тоа ќе го додаде тој вкус на весели декор и добредојде на вашиот пакет на радост во партијата. ● УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : сите Банер беше внимателно проверени пред да оди до продажба, Ако не сте задоволни со добиениот производ, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние дефинитивно ќе го решиме проблемот за вас во прв пат. ?ШТО ДОБИВАТЕ : 1 парче роденден голем банер (6.3 ft) и 1 парче роденденска врата банер (6. ? ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработени од дебели полиестерски ткаенини со живописно печатење. Симпатичниот транспарент е еколошки и без мирис и еднократно. тоа е беспрекорно, издржливо, лесно и не избледува. ? ЛЕСНО ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : има 4 бакарни дупки соодветно дистрибуирајте во 4 агли на банерот, лесно е да се инсталира, можете да заштедите време и енергија. ? МУЛТИ-УПОТРЕБА : овој банер е погоден за вашиот декор за роденденска забава, можете да ги ставите на предниот трем, портата, ѕидот или каминот и каде и да сакате да ја декорирате вашата куќа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат